Çfarë po ndodh me raportet e Lules dhe të fejuarit
Lule Mustafa është më e ëmbla e motrave Mustafa.

Ajo njihet si një këngëtare e veçantë dhe gjithmonë e dalluar në stilin e saj.

Lulja është tejet e fokusuar në profesionin e saj, duke publikuar shpesh projekte të shumta.

Përveç kësaj ajo është përcillet shumë edhe rreth jetës private, por gjithmonë duke qenë e mbyllur në këtë drejtim.

Edhe pse është aktive në rrjete sociale, Lulja pothuajse asnjëherë nuk ka postuar ndonjë imazh me të fejuarin.

Në shumicën e emisioneve, këngëtarja është deklaruar që nuk e preferon t’i ekspozoj momentet e jetës private dhe çastet e lumtura me të fejuarin. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Çfarë po ndodh me raportet e Lules dhe të fejuarit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*