Dafina Zeqiri nuk puthet vetëm me të dashurin. A quhet tradhti?

Artistja e njohur Dafina Zeqiri, shpeshherë ndan imazhe që me fillimin e ditës e deri në mbrëmje.

Ajo InstaStoy-in e ka të mbushur thuajse gjithmonë, shkruan “Kosovarja”.

Në një postim në orët e hershme të mëngjesit na shfaqet tejet e lumtur nën përqafimet dhe ledhatimet e një maces së saj.

Dafina i do kafshët dhe herë pas here shfaqet në shoqërimin e tyre.

Edhe në rrjetet sociale nuk heziton asnjëherë të shfaqet duke u puthur me kafshë, për çka edhe merr komente nga më të ndryshmet.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Dafina Zeqiri nuk puthet vetëm me të dashurin. A quhet tradhti?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*