Dallam i shkon shumë për fytyre Leartës
Learta Jakupi mbetët një emër i dalluar në mediat rozë.

Ajo në shumë raste kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje me stilin unik që ka, shkruan “Kosovarja”.

Në të shumtën e kohës ajo është pjesë e lajmeve dhe duket perfekte.

Sidomos kur është me veshje të arit ajo duket perfekte.

Ja shikojeni.

Be the first to comment on "Dallam i shkon shumë për fytyre Leartës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*