Demaskohet Mikela e “Përputhen”, nuk njihet ja si dukej vite më parë
Demaskohet Mikela e “Përputhen”, nuk njihet ja si dukej vite më parë
Si kanë qenë dhe si duken sot në pamje, konkurrentët e programit vazhdimisht po befasojnë.

Dhe së fundmi, është Mikela ajo e cila ka befasuar me dukjen e saj.

Një faqen në Instagram, ka publikuar një imazh teksa ka zbuluar se si është dukur vite më parë.

Imazhi, realisht e tregon një ndryshim tejet të madh ndërsa lehtë dallohet se ajo nuk iu ka shpëtuar edhe ndërhyrjeve.

Ndryshe, Mikela ishte debat në episodin e radhës bashkë me Brunon./Lajmi

Be the first to comment on "Demaskohet Mikela e “Përputhen”, nuk njihet ja si dukej vite më parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*