Deshi të udhëtojë me pasaportë të dikujt tjetër nga aeroporti i Prishtinës

Deshi të udhëtojë me pasaportë të dikujt tjetër nga aeroporti i Prishtinës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua ka dashur që me pasaportë të Shqipërisë në emër të dikujt tjetër të udhëtojë nga aeroporti Adem Jashari.

Siç njofton policia, pasaporta është konfiskuar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Be the first to comment on "Deshi të udhëtojë me pasaportë të dikujt tjetër nga aeroporti i Prishtinës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*