Dështon Ronela Hajati në Eurovision, nuk shkon dot as në finale

Ronela Hajati nuk ka mundur të shkojë në finalen e madhe të Eurovision 2022 në Torino të Italisë.

Ronela ka performuar këngën “Sekret”.

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku, por që nuk ka mundur të arrijë dot finalen. /l.k/abcnews.al

Be the first to comment on "Dështon Ronela Hajati në Eurovision, nuk shkon dot as në finale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*