Detajet janë rrëqethëse/ Ky është pölici 44 vjeç që i morën jètën
Detajet janë rrëqethëse/ Ky është pölici 44 vjeç që i morën jètën në Lezhë

Of iceri Saimir Hoxha, 44-vjeçari i vr arë me a rmë z j arri paraditen e sotme në Lezhë, u që ll ua gjatë një kontrolli në terren për parandalimin për kultivimin e lëndëve nark otike.

Policia njofton se ai është q ëlluar me a rm ë dhe fillimisht ka mbetur i pl ago sur dhe më pas ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ja fotoja e oficerit 44- vjeçar:

Be the first to comment on "Detajet janë rrëqethëse/ Ky është pölici 44 vjeç që i morën jètën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*