Dhimbje e madhe! Hidhet nga pallati, humb jetën në vend shqiptari

Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga pallati ku banonte.

P olicia njofton zyrtarisht se rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Nuk dihet ende nëse 60-vjeçari ka shfaqur më herët probleme me depresionin, dhe as nëse jetonte i vetëm në banesë.

Be the first to comment on "Dhimbje e madhe! Hidhet nga pallati, humb jetën në vend shqiptari"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*