Dhurata Dora i shplon këmbët e i mbulon duart

Dhurata Dora, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo ka kohë të gjatë se është në skenën muzikore, e këngët e saj ka qenë jashtëzakonisht të suksesshme.

Hitet e saj ka qenë zakonisht në bashkëpunime, këngë të cilat janë dëgjuar anë e mbanë botës.

Së fundi ajo është shfaqur shumë stil veshur më një fustan të kuë të shkurtër dhe duket kaq bukur post ky i cili deri tani ka mbledhur perplote 63 mije pelqime ne Instagram./InfoKosova/

Be the first to comment on "Dhurata Dora i shplon këmbët e i mbulon duart"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*