“Digjet” rrjeti, zhvishet Elvana Gjata
Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun.

Elvana është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet vetëm në sytjena dhe gjithë vëmendja shkoi tek linjat trupore të cilat këngëtarja nuk i ekspozon shpesh.

Ndryshe, Elvana Gjata ka qenë shumë aktive gjatë kësaj vere me projekte dhe koncerte muzikore./Blic

Be the first to comment on "“Digjet” rrjeti, zhvishet Elvana Gjata"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*