Disa ditë pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina transformohet krejtësisht!
Ditë me parë këngëtarja kosovare, Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi.

Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës.

Ky i fundit ka fshirë të gjitha fotografitë në llogarinë e tij me këngëtaren Fjolla Morina.

Njëjtë ka vepruar edhe këngëtarja.

E tani kur kanë kaluar disa ditë nga lajmi se Fjolla është ndarë nga biznesmeni Fisnik Syla, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet super hot.

E veshur shkurt dhe provokuese, Fjolla është transformuar edhe në pamjen e saj.

Me flokë të bardha e të gjata dhe me grim të rëndë, Fjolla po duket person tjetër. /ora

Be the first to comment on "Disa ditë pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina transformohet krejtësisht!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*