Disa nga momentet e skandaleve të KIM KARDASHIAN
Ishte një video pornografike që i kishte dhënë famë të menjëhershme.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian ku të gjitha momentet e saj intime me ish-të dashurin Ray J nuk u publikuan rastësisht,.

Të gjitha këto ishin menduar gjërë e gjatë.

Por sot e asaj dite, Kim Kardashian nuk u largua asnjëherë nga skandalet.

Kim Kardashian harron të marrë vajzën pasi largohet nga hoteli.

Kjo fjali mund t’ju duket e pabesueshme, por ja që Kim Kardashian mund t’i ndodhë.

Kim ka dalë nga hoteli dhe mes fotografëve është futur në makinën me të cilën do të largohej, por në një moment ajo del nga automjeti dhe hyn sërish në hotel.

Disa çaste më vonë ajo largohet nga ndërtesa me vajzën e saj të madhe, North.

Një të çarë të shëmtuar për një vath që na humb në mes të detit me vlerë 75 mijë dollar secili nga ne do ta bënte.

Videoja e Kimit për këtë vath u bë virale dhe sot e asaj dite është pjesë e medieve rozë.

Ishte këngëtari Prince i cili po performonte në skenë dhe kur gjithë publiku ishte në këmbë, ai ftoi Kimin t’i bashkohet.

Kim Kardashian mbante një qëndrim të ngrirë, teksa Prince i thoshte të vallëzonte kjo thjesht duartrokiste.

I pakënaqur nga ajo, këngëtarti kërceu rreth Kimit edhe pak sekonda dhe në fund i tha: Zhduku nga skena./Blic

Be the first to comment on "Disa nga momentet e skandaleve të KIM KARDASHIAN"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*