Ditë e veçantë për Adelina Tahirin

Sot këngëtarja Adelina Tahiri po feston ditën më të veçantë të jetës së saj, ajo sot katër vite mori epitetin e nënës, epitet që ia ndryshoi jetën.

Adelinës djali Joni, ia ka zbukuruar jetën dhe ajo ka disa fjalë shumë emocionuese pë ditëlindjen e tij.

Ajo në rrjetin social “Facebook”, ka shkruar një urimë mjaftë te bukur:

“Jeta Mamit! Urime ditelindjen dhe gjith te mirat e kesaj bote ti deshirojm. Faledmeroj Zotin cdo dit per ty qe te kam dhe qe me zbukurove jeten Do jemi gjithmon afer teje dhe ne ngirtjet e tua, ne uljet e tua, dhe kur duhet dikush te ti fshi lotet prap une do jem aty, dhe ne gezimet dhe sukseset e tua une prap do jem aty dhe gjithmone nena me krenare per ty! Tputh pa fund Mami
Urime Ditelindjen Jon Te don Tate”.

Be the first to comment on "Ditë e veçantë për Adelina Tahirin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*