Djali i Kadri Veselit: I pres ditët kur sërish do t’ia mësyjmë maleve të Kosovës
Ai është aktiv me postime në platformën Instagram.

Klestor Veseli, prej fotografive të shumta nuk harron të ndajë edhe momente bashkë me babain e tij, ish kryetarin e Kuvendit, Kadri Veselin i cili po gjykohet padrejtësisht në Hagë.

Në storien e tij në Instagram, Klestori ka zgjedhur ta publikojë një fotografi me Veselin teksa ka treguar se kur është shkrepur imazhi ai ka qenë i lirë dhe kanë vizituar bjeshkët e Kosovës.

Be the first to comment on "Djali i Kadri Veselit: I pres ditët kur sërish do t’ia mësyjmë maleve të Kosovës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*