Djali i Rugovës në momente intime me gruan e tij, merr vëmendje “kapja” në vendin e keq
Djali i ish Presidentit Historik Dr. Ibrahim Rugova, Medimi ka befasuar rrjetin.

Ai shfaqet prenë gruas se tij Blerina Kllokoqi –Rugova, shkruan InfoKosova.

Përmes një fotografie intime teksa shfaqen duke u puthur ne buzë, Mendimi dhe Blerina po shijojnë njëri-tjetrin.

Madje, vëmendje të madhe mori edhe dora e Mendimit teksa shihet poshtë këmbës së Blerines./InfoKosova/

Be the first to comment on "Djali i Rugovës në momente intime me gruan e tij, merr vëmendje “kapja” në vendin e keq"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*