”Do çmend meshkujt”/ U tha se u ärrestua, këngëtarja Fjolla Morina pozon nga dyqani

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizzit kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Sot medait kanë raportuar se këngëtarja është arrestuar sërish. Avokati i saj ka thënë se Fjolla është ftuar për tu paraqitur në shoqëri dhe me pas është liruar.

E pak me parë Fjolla ka sjell disa imazhe super joshëse, duke konfirmuar se tashmë nuk gjendet në po lici.

E veshur transparente, Fjolla ka ekspozuar gjoksin e saj gjigant.

Be the first to comment on "”Do çmend meshkujt”/ U tha se u ärrestua, këngëtarja Fjolla Morina pozon nga dyqani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*