Do mbeteni pa fjalë! Ja sa e bukur është bërë vajza e madhe e saj, Arjola Demiri: Kur u rrite kaq shpejt

“Bëmë mama të të ngjaj!” Kjo shprehje i shkon shumë përshtat aktores Arjola Demiri dhe vajzës së saj. Ish-banorja e Big Brother Vip ka postuar së fundmi një foto të vajzës së saj të madhe Helgës, e cila duket si një kopje e së ëmës.

“Po kur u rrite moj bebe,” – shkruan Arjola krahas fotos në Instastory, duke e shoqëruar me një emoji. Eksperienca në Big Brother Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasuan atë e kanë shëndrruar aktoren në një nga personazhet me të ndjekura në rrjetet sociale.

Gjatë kësaj periudhe, vëmendje të madhe kanë marrë edhe fëmijët e Arjolës, të cilët disa herë janë bërë protagonist edhe në shtëpinë e Big Brother Vip.

Be the first to comment on "Do mbeteni pa fjalë! Ja sa e bukur është bërë vajza e madhe e saj, Arjola Demiri: Kur u rrite kaq shpejt"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*