Doktoresha Më E Bukur Në Kosovë Që Po Bën Namin Në Rrjetet Sociale
Dorentina Kukaj është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike dhe estetike.

Dorentina Kukaj që është sinonim i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe.

Ndërkohë, ne faqen e Dorentina Kukaj në Instagram, shohim një galeri të tërë fotosh nga angazhimet e saj profesionale, por edhe foto ku shihet bashkë me të shoqin, doktorin e njohur dhe ish deputetin Shaip Mujaj dhe dy djemtë e tyre.

Portreti familjar i doktoreshës së pashme, duket perfekt..

Be the first to comment on "Doktoresha Më E Bukur Në Kosovë Që Po Bën Namin Në Rrjetet Sociale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*