”Dua një femër me kokën plot”/ Pritet se si do reagoj Bora Zemani pas kërkësës që bëri ish i dashuri i saj në Big Brother
Donald Veshaj, ish i dashuri Bora Zemanit është banori i tretë i Big Brother VIP Albania. Ende pa u futur në shtëpi, në klipin e prezantimit thumboi Borq Zemanin. Donaldi tha që nga Big Brother do kërkonte një femër që ka kokën e mbushur plot.

“Do doja diçka nga Big Brother, që të më sillte një femër që e ka kokën e mbushur plot”, tha Veshaj. Theksojmë se banorët tjerë që janë futur janë, balerini Ilir Shaqiri, dhe këngëtarja Sheila Haxhiraj.

Be the first to comment on "”Dua një femër me kokën plot”/ Pritet se si do reagoj Bora Zemani pas kërkësës që bëri ish i dashuri i saj në Big Brother"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*