Duke ngrënë ëmbëlsirë, Engjëllusha shfaqet kaq atraktive!

Engjëllusha Salhiu, është këngëtare e re në tregun muzikor, ajo bëri famë më të madhe që kur realizoi duete me nënën e saj, Shyhrete Behluli.

Tani, ajo është duke munduar të hyjë vetëm në botën muzikore duke sjellë këngë solo.

Përveç zërit, ajo komentohet shumë edhe për pamjen e saj të jashtme dhe dallohet për një bukuri dhe thjeshtësi.

Ani pse është një vajzë e re, ajo duket se nuk i kushton shumë rëndësi ushqimit, shikoni se si ha ëmbëlsira dhe bakllava./ORAinfo/

Be the first to comment on "Duke ngrënë ëmbëlsirë, Engjëllusha shfaqet kaq atraktive!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*