E bukura Morenë ia pastron këmbët babait të saj
Morena Taraku shumë shpesh e dëshmon që ka një dashuri dhe respekt ndaj babait.

Duke qenë e përkushtuar ndaj tij, në të shumtën e rasteve ndan momente të ndryshme në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos, në videot e fundit që ka postuar ajo befason teksa shihet duke ia pastruar këmbët të atit.

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/847256635770102/?t=10&v=847256635770102

Be the first to comment on "E bukura Morenë ia pastron këmbët babait të saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*