“E dashura” e Majk çmend rrjetin me bikini
Blerta Veseli është njëra ndër modelet më të komentuara.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe merr vëmendjen e të gjithëve, e kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Për modelen si duket ende nuk ka përfunduar vera.

Blerta ka postuar disa foto ku duket me bikini dhe linjat e saja trupore kanë lënë gojë hapur të gjithë.

Kujtojmë se Blerta dhe Majk janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie./InfoKosova/

Be the first to comment on "“E dashura” e Majk çmend rrjetin me bikini"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*