E dhίmbshme/ Ky është 20-vjeçari nga Kosova që u vrɑ në Zvicër (FOTO)
Gazeta Sinjali raportoi dje se një 20-vjeçar nga Kosova mbeti i vrɑrë në një p ërleshje të ɑrmɑtosur që ndodhi të shtunën mbrëma, në një pompë të derivateve, në Lucern të Zvicrës.

Sinjali mëson se viktima është Ardit Nikçi nga Peja.

“Ardit, na i theve zemrat Vëlla. Të shpërbleftë Zoti me xhehnet”, ka shkruar motra e tij në Facebook.

Në këtë përleshje ishin të përfshirë disa persona nga Siria, Iraku, Maqedonia e Veriut dhe Zvicra. Ndërsa rasti është ende nën hetίme./GazetaSinjali

Be the first to comment on "E dhίmbshme/ Ky është 20-vjeçari nga Kosova që u vrɑ në Zvicër (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*