E dhίmshme! Djaloshi shqiptar e bën llom babain e tij, arsyeja do ju habisë

Põlicia arrèstoi sot një 32-vjeçar me iniciale A.R. në Durrës i cili akûzohet për dhûnë në familje.

Blutë njoftojnë se 32-vjeçari ka ushtruar dhûnë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Materialet hetîmore në ngarkim të tij i kaluan Materialet i kaluan Prõkurorisë së Rrethit Gjÿqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

“Në vijim të punës për parandalimin e përshkallëzimit të dhûnës në familje, u arrèstua në flagrancë shtetasin A.R., 32 vjeç, banues në Jubë, Durrës, pasi në banesë ka ushtruar dhûnë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Materialet i kaluan Prõkurorisë së Rrethit Gjÿqësor Durrës, për veprime të mëtejshme”, njofton põlicia. m.v/abcnews.al

Be the first to comment on "E dhίmshme! Djaloshi shqiptar e bën llom babain e tij, arsyeja do ju habisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*