E harroi Pete-n? Kim gati të nisë një lidhje të re dashurie por ka një kërkesë të rëndësishme

Kim Kardashian është gati të lidhet sërish, vetëm disa javë pasi i dha fund lidhjes me Pete Davidson, ndërsa fansat u shtynë të besonin se romanca e Kardashian me Davidson ishte lidhje e vërtetë, tashmë ata nuk janë më bashkë.

Sido që të jetë rasti, gjërat nuk funksionuan mes të dyve dhe themeluesja e Skims me sa duket nuk po ndalet aspak te ndarja, me burime që thonë për E! Lajmi se 41-vjeçarja është në kërkim të shpirtit binjak po bën bujë.

Por ndryshe nga të dashurit e saj të kaluar, nëna e katër fëmijëve thuhet se po e përjashton idenë e lidhjes me dikë më të vogël se ajo – Kim është e bindur se takimi me dikë më të madn në moshë do të përshtatej më mirë me të.

“Kim është shprehur se është gati të takohet me dikë më të madh në moshë, por duhet të jetë personi i duhur që e kupton jetën e saj”, tha një burim i brendshëm për gazetën “Ajo nuk është duke kompromentuar lirinë e saj tani.”

Be the first to comment on "E harroi Pete-n? Kim gati të nisë një lidhje të re dashurie por ka një kërkesë të rëndësishme"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*