E harroi Tean, Bearti bën dedikim romantik për të dashurën e re!
Edhe pse ishin mjaftë të dashur për publikun, Tea dhe Bearti I dhanë fund lidhjes së tyre pa dhënë ndonjë sqarim.

Pas Teas e cila bëri publike lidhjen, edhe Beartit duket se I është rrëmbyer zemra.

Përmes një postimi në Instagram, ai ndau një imazh tejet të bukur teksa shkruan fjalët e ëmbla dedikuar asaj.

“Jam i mrekulluar nga ti.

Të dua dhe mendimi se dikush tjetër mund të të ketë ty është si një thikë që rrotullohet në shpirtin tim të errët”, shkroi Bearti./Indeksonline/

Be the first to comment on "E harroi Tean, Bearti bën dedikim romantik për të dashurën e re!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*