E madhja e motrave Kardashian pa pikë turpi nxjerri gjoksin jashtë
Ajo ndau një mori fotografish serioze në llogarinë e saj në Instagram të enjten në mbrëmje.

Personaliteti i realitetit, 42 vjeç, dukej e ashpër në një fustan të vogël të zi me rripa të hollë ndërsa u ul mbi një karrige për galerinë e fotografive.

Kourtney, pozoi në dhomën e saj me një mini fustan elegant, të cilin e bashkoi me një palë çizme biçikletash të trasha, në përputhje me imazhin e saj të ri rocker.

Nëna e tre fëmijëve, e cila është në një lidhje me yllin e Blink 182 Travis Baker, i shtoi një prekje shkëlqimi ansamblit të saj të veshjeve me një gjerdan të vetëm.

Flokët e saj u shkurtuan dhe ranë drejt shpatullave të saj, ndërsa ajo pozoi për grupin e fotografive të vrullshme.

Në disa imazhe, Kourtney u gjunjëzua në qilimin prej kremi dhe pelushi derisa ndau puthje për kamerën./Lajmi

Be the first to comment on "E madhja e motrave Kardashian pa pikë turpi nxjerri gjoksin jashtë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*