E morën peng dhe e keqtrajtuan LIVE, motra e Encës duke kërcyer twerk me Kozakun bëhet virale
Rrjetet sociale si Instagram dhe Tik Tok janë kthyer në “kohën” e preferuar të të rinjve shqiptar, ku disa bëjnë biznes e disa krijojnë sherre deri në tragjedi.

Rasti i djeshëm i të riut Kozak Braci, i cili u mor peng nga disa persona pas sharjeve në rrjetet sociale, ka bërë bujë të madhe dhe vazhdon të bëjë si një këmbanë alarmi edhe për policinë e Shtetit.

Kozak Braci, i njohur “si mbreti i Instagramit”njihet për sherret online me figura të njohura të ekranit dhe personazhe problematike të botës së kr.imit.

Por sherri me Fabio Dushkun, një person shumë i famshëm në burgun grek, i ka kushtuar atij shumë.

Fillimisht Braçi u su.lmua me një lëndë shpërthyese kapsoll, në hyrje të banesës së tij, pastaj u mor peng nga miqtë e ngushtë të Dushkut.

Duke qenë se ky rast ka bërë shumë bujë dhe ka marrë vëmendjen makismale, në rrjet janë sjell në kujtim disa video me të vjetra të tij e ndër to edhe një video me motrën e Encës, Uindi Haxhiajn.

Uindi shfaqet në një banesë me Kozakun dhe një vajzë tjetër ku në një video LIVE vajzat kërcejnë twerk dhe përdorin fjalor eksplicit.

Be the first to comment on "E morën peng dhe e keqtrajtuan LIVE, motra e Encës duke kërcyer twerk me Kozakun bëhet virale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*