E pazakontë, Tringa kopjon vjehrrën Mihrijen

Mirhija së bashku me nusen e djalit Tringen, i kanë pushtuar mediat vendore. Raportin i saj si vjehërr dhe re, shumë kush e ka lakminë, shkruan InfoKosova.

Përveç pushimeve së bashku, ato shpesh herë bëjnë edhe dedikime njëra ndaj tjetrës.

Së fundi, Tringa ka dal në natyrë të pikturoj, e pa dyshim se inspirimi i saj ishte vjehrra Mihrija./InfoKosova/

Be the first to comment on "E pazakontë, Tringa kopjon vjehrrën Mihrijen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*