”E tërboi skenën”/ Ish – presidentja e Kosovës feston në koncertin e Dafina Zeqirit

Ish – presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, mbrëmë (24 gusht) ka qenë pjesë e performancës së artistes, Dafina Zeqiri.

Jahjaga këtë e ka treguar përmes disa imazheve të postuara në Instagram. Ish – presidentja dukej se e kishte shijuar natën nën këngët e artistes Zeqiri derisa ka bërë edhe një mbishkrim.

“Kosova ka artiste të shkëlqyer e tejet të suksesshme. Dafina është njëra nga to dhe ne të gjithë e dimë. @dafina.zeqiri e terboi skenën mbrëmë. Ti më bën gjithmonë krenar.”.

Be the first to comment on "”E tërboi skenën”/ Ish – presidentja e Kosovës feston në koncertin e Dafina Zeqirit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*