E thotë troç modelja e njohur: Bëj dashuri me burrin 5 herë në ditë, derisa më bie të fikët

Ajo është një nga modelet më të përfolura, më shumë për deklaratat e forta që behen virale herë pas here, sesa për gjë tjetër. E kemi fjalen për Mimi Boliviana!

Modelja e njohur dhe bashkëshorti i saj Victo Ferraz thonë se tërheqja e tyre fizike është pothuajse problematike për njëri-tjetrin.

Ajo tha se ndonjëherë i bie të fikët, pasi ata bëjnë dashuri 5 herë në ditë.

Deklarata e saj ka fituar shumë vëmendje në rrjetet sociale, aq sa po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe dihet që njerëzit kudo në botë, sidomos ata që kalojnë kohë në rrjete sociale i kanë fiksim këto lloj deklaratash.

Ndër të tjera modelja shton:
‘Ne jemi mësuar të bëjmë regjistrime të momenteve tona. Më pëlqen shumë puna ime. Më pëlqen të përmbush fantazitë e mia dhe të fitoj para prej saj. Zakonisht kam fantazi të pazakonta.Jam njeri që pëlqej ta shijoj jetën. E bëj 5 herë në ditë me burrin, madje derisa më bie të fikët. Nuk më vjen turp ta pranoj”, thotë Mimi. Fansat kanë reaguar menjëherë me replikime gazmore në rrjetet sociale. “Pse duhet të të bjerë të fikët? Ti ke lindur për këtë punë dhe je profesioniste”, shkruan dikush nga Pensilvania.Sigurisht që Mimi nuk mund të rrinte pa i kthyer përgjigje këtij komenti, duke thënë “Po, jam vërtet profesioniste dhe nuk qahem as për burrin”.

Be the first to comment on "E thotë troç modelja e njohur: Bëj dashuri me burrin 5 herë në ditë, derisa më bie të fikët"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*