E tmerrshme: Babai tenton t’i dëshmojë aftësitë e snajperistit, qëllon me kaIIashikov cigaren në gojën e djalit

Një baba i çmendur është vendosur me “shpatulla pas muri” nga ndjekësit online pasi u publikua një video ku ai përdor djalin si shënjestër për të treguar aftësitë e tij të të qëlluarit me kaIIashnikov.

Në video duket fëmija që vendos cigaren në buzë. Më pas burri largohet 10 hapa dhe qëIIon.

Në pamjet filmike, djali shihet duke qëndruar para kamerës me mjekrën e ngritur dhe cigaren në gojë.

Pasi qëIIon burri afrohet dhe tregon në kamera si kishte marrë shënjestrën.

Videoja u filmua në Irakun jugor.

Një veprim i tillë prej të papërgjegjshmi është kritikuar shumë nga ndjekësit të cilët madje i kanë kërkuar policisë ta arrestojnë.

VIDEO

Be the first to comment on "E tmerrshme: Babai tenton t’i dëshmojë aftësitë e snajperistit, qëllon me kaIIashikov cigaren në gojën e djalit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*