E tregoi para të gjithë se tradhëtoi për tre vite gruan/ Fifi bën për qarë Ilirin, ja çfarë ndodhi
Këngëtarja e njohur Fifi është një ndër banoret e “Big Brother VIP”. Së fundmi, ajo ka kënduar këngën “Psikopatja jote”.

Fifi po qëndronte me Sheilën dhe Ilirin, ndërkohë që balerini nuk i ka mbajtur dot lotët nga performanca e saj e ndjerë.

Kujtojmë se në rrjet po përflitet se këngëtarja po nis një histori dashurie me Granitin. Dyshja janë pothuajse gjithë kohën bashkë dhe i drejtohen njëri-tjetrit me fjalë të ëmbla.

Be the first to comment on "E tregoi para të gjithë se tradhëtoi për tre vite gruan/ Fifi bën për qarë Ilirin, ja çfarë ndodhi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*