E veshur shumë serioze, Gëzimja po duket një zonjë e vërtetë
Gëzime Hamzaj është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Reja e Remzie Osmanit u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares.

Së fundi çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku bënë postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke shkuar diku.

E veshur me këmish dhe fustan të shkurt, Gëzimja po duket si zojë.

Ku është nisur me këtë veshje kaq serioze Gëzimja? /ora

Be the first to comment on "E veshur shumë serioze, Gëzimja po duket një zonjë e vërtetë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*