E zbehur dhe pa grim, Agnesa habit me fotografinë që ka publikuar nga dhoma e gjumit!

Agnesa Vuthaj, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediat rozë, ani pse ka kaluar kohë e gjatë që është larguar nga sfilatat, ajo prapë së prapë është në qendër të vëmendjes.

Bukuria e saj nuk ka iku me kalimin e viteve, madje ajo është zbukuruar edhe më shumë, mirëpo muaj me parë, shtëpia e Agnesës ishte cak i hajnave.

U raportuar se hajnat arritën të vjedhin rreth 400 mijë euro para të gatshme dhe ari, modelja ende nuk është deklaruar rreth kësaj ngjare, ndërsa se fundmi ka sjell një imazh ku shfaqet pa disponim.

E shtrirë në dhomë ajo ka sjell një imazh ku shfaqet e lodhur dhe pa përdorur filtër për rregullimin e fotografisë, duket se modelja ende nuk po brengoset nga vjedhja e madhe që i ben hajnat. /ORAinfo/

Be the first to comment on "E zbehur dhe pa grim, Agnesa habit me fotografinë që ka publikuar nga dhoma e gjumit!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*