Edhe në shtëpi Egzona rri në krahët e Albatritit
Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tj Egzona janë në qender ë mediave rozë.

Kjo për shkak të raportit tyre të bukur që e shfaqin në secilin imazh, shkruan InfoKosova.

Së fundmi sihte Egzona që postoi një video të re nga shtëpia.

Edhe atje ajo rri vetëm në krahet e Akbatritit./InfoKosova/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Edhe në shtëpi Egzona rri në krahët e Albatritit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*