Edhe pse 45 vjeçe mosha për të është një numër/ Ledina shfaqet më e bukur: Jeta është më e bukur pas moshës 40 vjeçe

E bukur, sen suale, tërheqëse dhe gjithmonë rrëzëlluese.

Këto janë përkufizimet që përfaqësojnë më së miri këngëtaren shqiptare që prej vitesh jeton në Gjermani, Ledina Çelo.

Dhe kur vitet kalojnë çdo gjë përmirësohet dhe bëhet më e bukur për të, kështu ka pohuar Ledina se ndodh në postimin e fundit në rrjetet sociale.

“Jeta është më e bukur pas moshës 40- vjeç”, ka shkruar Çelo krah një “selfie” para pasqyrës ku bien në sy linjat elegante.

Por, duket se jo vetëm jeta, por edhe Ledina është shumë e bukur pas moshës 40 vjeç.

Këtë e dëshmon më së miri postimi i saj i fundit në Instagram, ku shkëlqen me një fustan ngjyrë mavi.

Ledina është 45 vjeç, e duket se mosha për të është vetëm një numër, pasi këngëtarja reflekton freski dhe elegancë.

Be the first to comment on "Edhe pse 45 vjeçe mosha për të është një numër/ Ledina shfaqet më e bukur: Jeta është më e bukur pas moshës 40 vjeçe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*