Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ja si reagon ajo
Edi në puntatën e sotme po del të jetë konkurrenti më i përfolur.

Pas përballjes me Bashkimin, ai ka kërkuar edhe një përballje tjetër por kësaj radhe me njërën prej vajzave, shkruan lajmi.net.

Ai ka kërkuar një takim 4 minutësh me Adën, por ajo e ka refuzuar duke thënë se nëse do ishte dikush që duhej ti kërkonte falje e para do ishte ajo, po ashtu Ada u tregua kokëfortë duke theksuar edhe njëherë me ton të qartë se ajo ka mbyllur gjithçka me Edin.

Ndërkohë Edi tregoi se me Mikelën ka biseduar dhe i ka kërkuar falje./Lajmi/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ja si reagon ajo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*