Efi tregon linjat joshëse me foto nga plazhi

Efi po shijon ditët pa ‘vese’ pasi doli nga Përputhen.

Edhe pse kishte dedikime e pëlqime mes saj dhe Samiut ata vendosen që mos të dalin jashtë si cift duke lënë mundësine e njohjes jashtë.

Së fundmi Efi ka postuar disa foto nga plazhi.

Veshur në të kaltra ajo ka theksuar linjat e saj joshëse./InfoKosova/

Be the first to comment on "Efi tregon linjat joshëse me foto nga plazhi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*