Einxhel publikon videon e ëmbël me Dagzin

Einxhel dhe Dagz pritet të bëhen me fëmijë.

Ata nuk kanë zbukuar ende gjininë e fëmijës derisa këtë e di vetëm motra e Dagzit deri në ceremoni.

Së fundmi Einxhel publikoi një video nga vetura.

Bashkë me Dagzin ata po shijojn udhëtimin me muzikë.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Einxhel publikon videon e ëmbël me Dagzin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*