Enca diçka më ndryshe, nuk harron të provokoj fansat!
Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, së fundmi e ka publikuar këngën më të re me titull “Ku mete”, e që u prit mjaft mire nga publiku.

Ajo përpos muzikës që bën, vazhdimisht përflitet për paraqitjet e saj, sidomos nëpër videoklipe dhe nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje ku shihet me një stil më ndryshe të flokëve.

As në këtë paraqitje, ajo nuk ka harruar të ‘provo.koj’ fansat, derisa ka vënë në pah linjat e saj bom.bastike tru.pore.

Be the first to comment on "Enca diçka më ndryshe, nuk harron të provokoj fansat!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*