Enca qenka në Prishtinë, e dini ju se çfarë reklamon ajo!

Enca Haxhiu ndodhet në Prishtinë.

Këngëtarja shqiptare sapo ka publikuar në “story” lokacionin bashkë me një video.

Si zakonisht, Enca reklamon gjoksin e saj.

Dhe duket mjaft terheqese si gjithmone.

Shiko videon:

Be the first to comment on "Enca qenka në Prishtinë, e dini ju se çfarë reklamon ajo!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*