Encës i thonë se është dëshira e çdo çuni shqiptar
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhiu, bëri bujë që në moshën 15 vjeçare me zërin e saj melodik.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrejtet sociale e cila poston momente nga përditshmëria e saj, shkruan “Kosovarja.

Së fundi, duket si një kukull e vogël në sesionin e ri fotografik.

Bukuroshja ka postuar disa fotografi ku ka pozuar ulur në një sirtar.

Kësaj fotografie një fanse e saj e ka komentuar se është dëshira e çdo djali shqiptar ta ketë atë.

“Dëshira në sirtar e çdo çuni shqipatar”, ishte komenti i ndjekses të cilës edhe iu është përgjigjur artistja e cila i ka thënë “O zot, e mirë kjo”.

Ky nuk është rasti i parë por dihet që nuk do të jetë as i fundit pasi Enca komentohet mjaft shumë për paraqitjen e saj dhe si ka mjaft shumë kërkesa për lidhje me të.

Be the first to comment on "Encës i thonë se është dëshira e çdo çuni shqiptar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*