Engjëllusha një hall e dashur, kështu e quan nipin e saj

Kështu e quan Engjëllusha nipin e saj.

Engjëllusha Salihu është prej këngëtareve e cila përfitet mjaftë në media rozë për lidhshmërinë e saj me nipat dhe mbesat e saj, sidomos me fëmijë e Leartës dhe Kushtrimit.

Djali i Leartës dhe Kushtrimit ,Matini, ka festuar ditëlindjen, e pa dyshim që nuk kishte si të mungonte Engjëllusha në ditëlindjen e tij, shkruan Kosovarja.

Engjëllusha ka shpërndarë në InstaStory një imazh teksa e mbante për duarsh Matinin.

Ajo nëpërmes imazhit zbuloi edhe emrin me të cilin e quan nipin e saj.

“Princi jem Matini”-kishte shkruar ajo.

Be the first to comment on "Engjëllusha një hall e dashur, kështu e quan nipin e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*