Engjëllusha Salihu shihet duke kërcyer, e kall atmosferën
Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret më të këruara dhe të dashura të muzikës popullore shqipe.

Ajo është vazhdimisht në qendër të vëmendjes dhe çdo postim në rrjete sociale kthehet në lajmin e ditës, Shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo shihet në njërën ndër kafenetë në Prishtinë duke kërcyer.

Engjëllusha po duket shumë bukur dhe po që po shkëlqen. /Kosovarja/

Be the first to comment on "Engjëllusha Salihu shihet duke kërcyer, e kall atmosferën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*