Eni Koçi vjen me foto të nxeht pranë pishinës
Eni Koci ka treguar barkune formësuar në foton e fundit.

Ajo ka pozuar para pishinës derisa ka veshur xhinse dhe bluzë mjaft të shkurtër, shkruan InfoKosova.

Linjat trupore të Enit janë për tu marrë lakmi.

Ajo dhe Genci janë aktiv në ecjen në natyrë ndersa sigurisht i ndihmon si aktivitet për të mbajtur format përpos palestrës./InfoKosova/

Be the first to comment on "Eni Koçi vjen me foto të nxeht pranë pishinës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*