Eni pozon krah Gencit me fund super të shkurtër
Eni Koci dhe Genc Prelvukaj po dëshmojnë secilën herë më shumë që mosha nuk ka rëndësi në një marrëdhënie.

Edhe pse shumë vite diferencë ata kanë marrëdhënie të shkëlqyeshme, shkruan InfoKosova.

Së paku kështu e shfaqin në secilën interviste apo imazh që shohim në rrjete sociale.

Së fundmi Genci postoi një foto krah Enit ku shkroi fjalët më të mira ‘‘ Me një njeri të mirë, që për fat e kam pranë vetës çdoherë”./InfoKosova/

Be the first to comment on "Eni pozon krah Gencit me fund super të shkurtër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*