Ermira dhe Gold AG fotografohen rrugëve të Durrësit, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen
Reperi po vazhdon ta gëzojë jetën me bashkëshorten e tij dhe djalin.

Ndërkohë , Goldi po ndan edhe postime edhe pse të rralla.

Megjithatë, së fundmi ai ka publikuar një foto me gruan, Ermirën të cilët jane fotografuar krahë njëri-tjetrit.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, Goldi ka publikuar një fotografinë ku shihen rrugëve të Durrësit.

“Me dashni”, është mbishkrimi që Gold i ka bërë fotos, ndërsa kombinimi në veshje ka marr gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Goldi dhe Ermira janë prindër të një djali, Guerilit. /ora

Be the first to comment on "Ermira dhe Gold AG fotografohen rrugëve të Durrësit, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*