‘Faleminderit për kujdesin’, kështu e nis urimin Ariana për ditëlindjen e Ermailit

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ka festë në familjen e Arianës. Burri i saj, Ermali e ka ditëlindjen.

Ariana është kujdesur që ta uroj me fjalët me të ëmbla.

‘Faleminderit për kujdesin, gëzimin, dashurinë që na mbush çdo ditë të jetës sonë. Gëzuar ditëlindjen dashuri, të paçim gjithë jetën’, ka shkruar Ariana në urimin e ditëlindjes së burrit të saj. /ORAinfo/

Be the first to comment on "‘Faleminderit për kujdesin’, kështu e nis urimin Ariana për ditëlindjen e Ermailit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*