Fansja më e zjarrtë e Capital T në Sunny Hill ishte Adrola Dushi

Capital T ishte i pranishëm në natën e parë të Sunny Hill Festival në Tiranë.

Reperi i njohur ndezi publikun me performancën e tij dhe gjejeni pak se kush ishte fansja e tij më e zjarrtë në publik? Padyshim Adrola Dushi.

Modelja e njohur që prej kohësh përflitet për një romancë me reperin, ishte e pranishme në festival për të ndjekur nga afër performancën e tij.

“Bisha në skenë”, është mbishkrimi që Adrola i ka vënë pamjes ku tregon Trimin duke performuar.

Be the first to comment on "Fansja më e zjarrtë e Capital T në Sunny Hill ishte Adrola Dushi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*